Searchify (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Help
sv: Hjälp

en: Error
sv: Fel

en: Page title
sv: Sidtitel

en: Tabs
sv: Flikar

en: Skip to main content
sv: Hoppa till huvudinnehåll

en: Breadcrumbs
sv: Länkstigar

en: Status messages
sv: Statusmeddelande

en: Main page content
sv: Huvudsakligt sidinnehåll

en: Site branding
sv: Webbplatsens varumärke

en: Primary admin actions
sv: Primära administratörsåtgärder
