SearchStax Studio – Site Search (1.10.0) - en to hu translation catalogue (29 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Operations
hu: Műveletek

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Search
hu: Keresés

en: None
hu: Nincs

en: Password
hu: Jelszó

en: Category
hu: Kategória

en: Settings
hu: Beállítások

en: Refresh
hu: Frissítés

en: Continue
hu: Folytatás

en: Check
hu: Csekk

en: Never
hu: Soha

en: Desc
hu: Csökk

en: Last checked
hu: Utoljára ellenőrizve

en: Migrate
hu: Költöztetés

en: Facets
hu: Finomítók

en: Server
hu: Kiszolgáló

en: Not checked
hu: Nem ellenőrzött

en: Error message
hu: Hibaüzenet

en: Warning message
hu: Figyelmeztető üzenet

en: Enter the password that accompanies your username.
hu: A felhasználónévhez tartozó jelszó.

en: Upgrade
hu: Korszerűsítés

en: Status message
hu: Állapotüzenet

en: Endpoint
hu: Végpont

en: - Use default -
hu: - Az alapértelmezés használata -

en: Asc
hu: Növ

en: Sorts
hu: Rendezések

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
hu: %type típus: @message üzenet %function függvényben (%file fájl %line. sorában).

en: Compatible
hu: Kompatibilis
