SearchStax Studio – Site Search (1.10.0) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Operations
kk: Операциялар

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Search
kk: Іздестіру

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Category
kk: Категория

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Continue
kk: Жалғастыру

en: Never
kk: Ешқашан

en: Enter the password that accompanies your username.
kk: Өз қолданушы атына сай құпиясөз енгізіңіз.

en: Status message
kk: Статус хабарламасы
