SearchStax Studio – Site Search (1.10.0) - en to ms translation catalogue (17 entries)

en: Operations
ms: Operasi-operasi

en: Username
ms: Nama pengguna

en: Search
ms: Carian

en: None
ms: Tiada

en: Password
ms: Kata laluan

en: Category
ms: Kategori

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Refresh
ms: Segarkan semula

en: Continue
ms: Teruskan

en: Never
ms: Tidak sekali-kali

en: Desc
ms: Menurun

en: Index
ms: Indeks

en: Error message
ms: Mesaj ralat

en: Warning message
ms: Mesej amaran

en: Enter the password that accompanies your username.
ms: Masukkan kata laluan yang mengiringi nama pengguna anda.

en: Status message
ms: Mesej status

en: Asc
ms: Menaik
