SearchStax Studio – Site Search (1.11.0) - en to gl translation catalogue (23 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Operations
gl: Operacións

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Search
gl: Buscar

en: None
gl: Ningún

en: Password
gl: Contrasinal

en: Category
gl: Categoría

en: Settings
gl: Axustes

en: Refresh
gl: Actualizar

en: Continue
gl: Continuar

en: Check
gl: Comprobar

en: Never
gl: Nunca

en: Last checked
gl: Última comprobación

en: Migrate
gl: Migrar

en: Index
gl: Índice

en: Server
gl: Servidor

en: Not checked
gl: non verificado

en: Error message
gl: Mensaxe de erro

en: Warning message
gl: Mensaxe de aviso

en: Enter the password that accompanies your username.
gl: Escriba o contrasinal asignado ao seu nome de usuario.

en: Status message
gl: Mensaxe de estado

en: - Use default -
gl: - Usar predeterminado -

en: EU Cookie Compliance
gl: Eu Cookie Compliance
