SearchStax Studio – Site Search (1.11.0) - en to lt translation catalogue (21 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Username
lt: Nario vardas

en: Search
lt: Paieška

en: None
lt: Joks

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Category
lt: Kategorija

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Refresh
lt: Atnaujinti

en: Continue
lt: Tęsti

en: Check
lt: Čekis

en: Never
lt: Niekada

en: Desc
lt: Maž

en: Index
lt: Indeksas

en: Not checked
lt: Nepatikrinta

en: Error message
lt: Klaidos žinutė

en: Warning message
lt: Įspėjimo žinutė

en: Enter the password that accompanies your username.
lt: Įveskite slaptažodį

en: Status message
lt: Būsenos žinutė

en: Asc
lt: Did

en: Compatible
lt: Suderinama
