SearchStax Studio – Site Search (1.11.0) - en to my translation catalogue (15 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Username
my: အမည်

en: Search
my: ရှာရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Continue
my: ဆက်လုပ်ရန်

en: Check
my: စစ်ဆေး

en: Never
my: ဘယ်တော့မှ

en: Index
my: အညွှန်း

en: Error message
my: အမှားဖြစ်ပေါ်မှု အသိပေးချက်

en: Warning message
my: သတိပေးချက်

en: Enter the password that accompanies your username.
my: သင့်နှင့်သက်ဆိုင်သည့် စကားဝှက်ကို ထည့်ပါ

en: Status message
my: အခြေအနေပြစာသား
