SearchStax Studio – Site Search (1.11.0) - en to th translation catalogue (16 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Search
th: ค้นหา

en: None
th: ไม่มี

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Category
th: หมวดหมู่

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Refresh
th: รีเฟรช

en: Continue
th: ดำเนินการต่อ

en: Check
th: เช็ค

en: Never
th: ไม่เคย

en: Error message
th: ข้อความผิดพลาด

en: Warning message
th: ข้อความเตือน

en: Enter the password that accompanies your username.
th: กรุณาใส่รหัสผ่าน

en: Status message
th: สถานะข้อความ

en: - Use default -
th: - ใช้ค่าปริยาย -
