SearchStax Studio – Site Search (1.7.0) - en to ga translation catalogue (6 entries)

en: Username
ga: Ainm úsáideora

en: Search
ga: Cuardaigh

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: Password
ga: Pasfhocal

en: Continue
ga: Lean ar aghaidh

en: Enter the password that accompanies your username.
ga: Clóscríobh do phasfhocal a ghabhann le d’ainm úsáideora.
