SearchStax Studio – Site Search (1.7.1) - en to be translation catalogue (17 entries)

en: Status
be: Статус

en: Operations
be: Аперацыі

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Search
be: Пошук

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Password
be: Пароль

en: Settings
be: Налады

en: Refresh
be: Перазагрузіць

en: Continue
be: Працягнуць

en: Never
be: Ніколі

en: Last checked
be: Апошняя праверка

en: Index
be: Каталог

en: Error message
be: Паведамленне пра памылку

en: Warning message
be: Папярэджанне

en: Enter the password that accompanies your username.
be: Увядзіце пароль для вашага імені карыстальніка.

en: Status message
be: Паведамленне пра статус

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
be: %type: @message у %function (радок %line of %file).
