SearchStax Studio – Site Search (1.7.1) - en to bg translation catalogue (15 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Operations
bg: Действия

en: Username
bg: Потребителско име

en: Search
bg: Търси

en: None
bg: Не

en: Password
bg: Парола

en: Settings
bg: Настройки

en: Refresh
bg: Обновяване

en: Continue
bg: Продължи

en: Never
bg: Никога

en: Index
bg: Индекс

en: Error message
bg: Съобщение за грешка

en: Warning message
bg: Предупредително съобщение

en: Enter the password that accompanies your username.
bg: Въведете паролата, която съответства на Вашето потребителско име.

en: Status message
bg: Статус съобщение
