SearchStax Studio – Site Search (1.7.1) - en to bo translation catalogue (19 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Search
bo: འཚོལ

en: None
bo: མེད།

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Refresh
bo: གསར་འདོན

en: Continue
bo: མུ་མཐུད

en: Check
bo: ཞིབ་བཤེར།

en: Never
bo: ནམ་ཡང་མི་བྱེད

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Last checked
bo: མཐའ་མཇུག་བལྟས་པ

en: Index
bo: དཀར་ཆག

en: Server
bo: ཞབས་ཞུ་བ

en: Enter the password that accompanies your username.
bo: ཁྱེད་རང་གི་སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང་དང་མཐུན་པའི་གསང་གྲངས་དེ་འཇུག་དགོས།

en: Status message
bo: གནས་སྟངས་ཀྱི་བརྡ་འཕྲིན

en: - Use default -
bo: -སྔར་ཡོད་དེ་སྤྱོད་པ-

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ
