SearchStax Studio – Site Search (1.7.1) - en to da translation catalogue (25 entries)

en: Operations
da: Handlinger

en: Username
da: Brugernavn

en: Search
da: Søg

en: None
da: Ingen

en: Password
da: Adgangskode

en: Settings
da: Indstillinger

en: Refresh
da: Opdatér

en: Continue
da: Fortsæt

en: Never
da: Aldrig

en: Desc
da: Faldende

en: Last checked
da: Sidst tjekket

en: Migrate
da: Migrér

en: Facets
da: Facetter

en: Index
da: Indeks

en: Not checked
da: Ikke checket

en: Error message
da: Fejlmeddelelse

en: Warning message
da: Advarsel

en: Enter the password that accompanies your username.
da: Indtast adgangskoden der hører til dit brugernavn.

en: Upgrade
da: Opgradér

en: Status message
da: Statusmeddelelse

en: - Use default -
da: - Brug standard -

en: Asc
da: Stigende

en: Sorts
da: Sortering

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
da: %type: @message i %function (linje %line af %file).

en: Compatible
da: Kompatibel
