SearchStax Studio – Site Search (1.7.1) - en to fi translation catalogue (24 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Search
fi: Etsi

en: None
fi: Ei mitään

en: Password
fi: Salasana

en: Settings
fi: Asetukset

en: Refresh
fi: Päivitä

en: Continue
fi: Jatka

en: Check
fi: Muu suoritus

en: Never
fi: Ei koskaan

en: Last checked
fi: Tarkistettu viimeksi

en: Migrate
fi: Muuta

en: Index
fi: Indeksi

en: Server
fi: Palvelin

en: Not checked
fi: Ei tarkistettu

en: Error message
fi: Virheviesti

en: Warning message
fi: Varoitusviesti

en: Enter the password that accompanies your username.
fi: Syötä tunnuksesi salasana.

en: Upgrade
fi: Päivitä

en: Status message
fi: Tilanneviesti

en: - Use default -
fi: - Käytä oletusta -

en: Sorts
fi: Lajittelut

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
fi: %type: @message funktiossa %function (rivi %line tiedostossa %file).
