SearchStax Studio – Site Search (1.7.1) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Search
ka: ძიება

en: None
ka: არცერთი

en: Password
ka: პაროლი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Refresh
ka: განახლება

en: Continue
ka: გაგრძელება

en: Never
ka: არასდროს

en: Desc
ka: აღწერა
