SearchStax Studio – Site Search (1.7.1) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Operations
mr: कृती

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Search
mr: शोध

en: None
mr: काहीच नाही

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Settings
mr: संरचना

en: Never
mr: कधीही नाही
