SearchStax Studio – Site Search (1.7.1) - en to pl translation catalogue (25 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Search
pl: Szukaj

en: None
pl: Brak

en: Password
pl: Hasło

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Refresh
pl: Odśwież

en: Continue
pl: Kontynuuj

en: Check
pl: Sprawdź

en: Never
pl: Nigdy

en: Desc
pl: Malejąco

en: Last checked
pl: Ostatnio sprawdzano

en: Migrate
pl: Migracja

en: Facets
pl: Fasety

en: Index
pl: Indeks

en: Server
pl: Serwer

en: Error message
pl: Komunikat o błędzie

en: Warning message
pl: Ostrzeżenie

en: Enter the password that accompanies your username.
pl: Hasło powiązane z nazwą użytkownika.

en: Upgrade
pl: Uaktualnij

en: Status message
pl: Komunikat

en: - Use default -
pl: - Użyj domyślnych -

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Sorts
pl: Sortowanie

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
pl: %type: @message w %function (linia %line w %file).
