SearchStax Studio – Site Search (1.7.1) - en to ro translation catalogue (23 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Search
ro: Căutare

en: None
ro: Nimic

en: Password
ro: Parolă

en: Settings
ro: Setări

en: Refresh
ro: Reîncarcă

en: Continue
ro: Continuare

en: Check
ro: Verifică

en: Never
ro: Niciodată

en: Desc
ro: Descendent

en: Last checked
ro: Ultima verificare

en: Migrate
ro: Migrare

en: Error message
ro: Mesaj de eroare

en: Warning message
ro: Mesaj avertizare

en: Enter the password that accompanies your username.
ro: Introduceţi parola corespunzătoare numelui de utilizator.

en: Upgrade
ro: Actualizare

en: Status message
ro: Mesaj de stare

en: - Use default -
ro: - Utilizare implicit -

en: Asc
ro: Ascendent

en: Sorts
ro: Sortări

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
ro: %type: @message în %function (linia %line din %file).
