SearchStax Studio – Site Search (1.7.1) - en to sk translation catalogue (19 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Operations
sk: Operácie

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: None
sk: Žiadne

en: Password
sk: Heslo

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Refresh
sk: Obnoviť

en: Continue
sk: Pokračovať

en: Check
sk: Skontroluj

en: Never
sk: Nikdy

en: Desc
sk: Zostupne

en: Last checked
sk: Posledné kontrolované

en: Error message
sk: Chybová správa

en: Warning message
sk: Správa s upozornením

en: Enter the password that accompanies your username.
sk: Zadajte svoje heslo.

en: Status message
sk: Stavová správa

en: - Use default -
sk: - Použiť predvolené -

en: Asc
sk: Vzostupne
