SearchStax Studio – Site Search (1.7.2) - en to cy translation catalogue (13 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Username
cy: Enw defnyddiwr

en: Search
cy: Chwilio

en: None
cy: Dim

en: Password
cy: Cyfrinair

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Continue
cy: Parhau

en: Never
cy: Byth

en: Error message
cy: Neges wall

en: Warning message
cy: Neges rybudd

en: Enter the password that accompanies your username.
cy: Rhowch gyfrinair i mewn sydd yn mynd gyda'ch enw defnyddiwr.

en: Status message
cy: Neges statws
