SearchStax Studio – Site Search (1.7.2) - en to el translation catalogue (22 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Search
el: Αναζήτηση

en: None
el: Κανένα

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Refresh
el: Ανανέωση

en: Continue
el: Συνέχεια

en: Check
el: Επιταγή

en: Never
el: Ποτέ

en: Desc
el: Φθί

en: Last checked
el: Τελευταίος έλεγχος

en: Index
el: Ευρετήριο

en: Not checked
el: Δεν ελέγχθηκε

en: Error message
el: Μήνυμα σφάλματος

en: Warning message
el: Μήνυμα προειδοποίησης

en: Enter the password that accompanies your username.
el: Εισάγετε τον κωδικό πρόσβασης που συνοδεύει το όνομα λογαριασμού σας.

en: Status message
el: Μήνυμα κατάστασης

en: - Use default -
el: - Χρήση προεπιλογής -

en: Asc
el: Αύξ

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
el: %type: @message στην %function (γραμμή %line από %file).
