SearchStax Studio – Site Search (1.7.3) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Operations
bs: Operacije

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Search
bs: Pretraga

en: None
bs: Nijedan

en: Password
bs: Lozinka

en: Settings
bs: Postavke

en: Continue
bs: Nastavi

en: Last checked
bs: Zadnji put provjereno
