SearchStax Studio – Site Search (1.7.3) - en to eu translation catalogue (21 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Search
eu: Bilatu

en: None
eu: Bat ere ez

en: Password
eu: Pasahitza

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Refresh
eu: Berritu

en: Continue
eu: Jarraitu

en: Check
eu: Egiaztatu

en: Never
eu: Inoiz ez

en: Desc
eu: Beheraka

en: Migrate
eu: Migratu

en: Index
eu: Aurkibidea

en: Error message
eu: Errore mezua

en: Warning message
eu: Ohartarazpen mezua

en: Enter the password that accompanies your username.
eu: Sartu zure izenari dagokion pasahitza.

en: Upgrade
eu: Hobetu

en: Status message
eu: Mezu egoera

en: - Use default -
eu: - Lehenetsia erabili -

en: Asc
eu: Goraka
