SearchStax Studio – Site Search (1.7.3) - en to jv translation catalogue (16 entries)

en: Operations
jv: Operasi

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Search
jv: Goléki

en: None
jv: Nihil

en: Password
jv: Sandhi

en: Settings
jv: Sétingan

en: Refresh
jv: Anyari

en: Continue
jv: Lanjutna

en: Never
jv: Ora tahu

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Index
jv: Indek

en: Error message
jv: Pesen kesalahan

en: Warning message
jv: Welingan

en: Enter the password that accompanies your username.
jv: Leboknā tembung sandi sing cocog karo jeneng panganggo.

en: Status message
jv: Status pesen

en: Asc
jv: Urut Maju
