SearchStax Studio – Site Search (1.7.3) - en to kn translation catalogue (16 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Refresh
kn: ಪುನಶ್ಚೇತನಗೊಳಿಸು

en: Continue
kn: ಮುಂದುವರೆ

en: Never
kn: ಎಂದೂ ಅಲ್ಲ

en: Index
kn: ಪರಿವಿಡಿ

en: Server
kn: ಪರಿಚಾರಕ

en: Error message
kn: ದೋಷ ಸಂದೇಶ

en: Warning message
kn: ಎಚ್ಚರಿಕೆ ಸಂದೇಶ

en: Enter the password that accompanies your username.
kn: ನಿಮ್ಮ ಬಳಕೆಯ ಹೆಸರೊಡಗೂಡಿರುವ ಗುರುತುಚಿಹ್ನೆಯನ್ನು ಎಂಟರ್ ಮಾಡಿ.

en: Upgrade
kn: ಅಪ್‍ಗ್ರೇಡ್ ಮಾಡು
