SearchStax Studio – Site Search (1.7.3) - en to uk translation catalogue (29 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Operations
uk: Операції

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Search
uk: Пошук

en: None
uk: Немає

en: Password
uk: Пароль

en: Settings
uk: Налаштування

en: Refresh
uk: Оновити

en: Continue
uk: Продовжити

en: Check
uk: Перевірити

en: Never
uk: Ніколи

en: Desc
uk: Спад

en: Last checked
uk: Востаннє перевірено

en: Migrate
uk: Міграція

en: Facets
uk: Фасети

en: Index
uk: Індекс

en: Server
uk: Сервер

en: Not checked
uk: Не перевірено

en: Error message
uk: Повідомлення про помилку

en: Warning message
uk: Попереджувальне повідомлення

en: Enter the password that accompanies your username.
uk: Введіть пароль, що відповідає вашому імені користувача.

en: Upgrade
uk: Модернізація

en: Status message
uk: Повідомлення про стан

en: Endpoint
uk: Кінцева точка

en: - Use default -
uk: - Використовувати стандартну -

en: Asc
uk: Зрост

en: Confirm account
uk: Підтвердіть обліковий запис

en: Sorts
uk: Впорядкування

en: Compatible
uk: Сумісне
