SearchStax Studio – Site Search (1.8.0) - en to he translation catalogue (23 entries)

en: Status
he: סטטוס

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Username
he: שם משתמש

en: Search
he: חיפוש

en: None
he: ללא

en: Password
he: סיסמה

en: Settings
he: הגדרות

en: Refresh
he: ריענון

en: Continue
he: להמשיך

en: Check
he: בדיקה

en: Never
he: אף פעם

en: Desc
he: יורד

en: Last checked
he: נבדק לאחרונה

en: Migrate
he: מיגרציה

en: Index
he: אינדקס

en: Server
he: שרת

en: Error message
he: הודעת שגיאה

en: Warning message
he: הודעת אזהרה

en: Enter the password that accompanies your username.
he: נא להזין את הסיסמה הנלווית לשם המשתמש שלך.

en: Upgrade
he: שדרוג

en: Status message
he: הודעת סטטוס

en: - Use default -
he: - להשתמש בברירת המחדל -

en: Asc
he: סדר עולה
