SearchStax Studio – Site Search (1.8.1) - en to cs translation catalogue (24 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Operations
cs: Operace

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Search
cs: Hledat

en: None
cs: Žádné

en: Password
cs: Heslo

en: Settings
cs: Nastavení

en: Refresh
cs: Obnovení

en: Continue
cs: Pokračovat

en: Check
cs: Šek

en: Never
cs: Nikdy

en: Desc
cs: Sestupně

en: Last checked
cs: Naposled kontrolováno

en: Index
cs: Rejstřík

en: Not checked
cs: Nezkontrolováno

en: Error message
cs: Chybová zpráva

en: Warning message
cs: Zpráva s varováním

en: Enter the password that accompanies your username.
cs: Zadejte své heslo.

en: Upgrade
cs: Aktualizovat

en: Status message
cs: Zpráva o stavu

en: - Use default -
cs: - Použít výchozí -

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Sorts
cs: Třídění

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
cs: %type: @message v %function (řádek %line souboru %file).
