SearchStax Studio – Site Search (1.8.1) - en to km translation catalogue (15 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: None
km: គ្មាន

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Refresh
km: ធ្វើ​ឲ្យ​ស្រស់

en: Continue
km: បន្ត

en: Never
km: កុំ

en: Index
km: លិបិក្រម

en: Error message
km: សារ​កំហុស

en: Warning message
km: សារ​ព្រមាន

en: Enter the password that accompanies your username.
km: បញ្ចូល​ពាក្យ​សម្ងាត់​ដែល​អម​នឹង​ឈ្មោះ​អ្នកប្រើ​របស់​អ្នក ។

en: Status message
km: សារ​ស្ថាន​ភាព​
