SearchStax Studio – Site Search (1.8.1) - en to ky translation catalogue (5 entries)

en: Status
ky: Абалы

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Username
ky: Колдонуучу аты

en: Search
ky: Издөө

en: Password
ky: Сырсөз
