SearchStax Studio – Site Search (1.8.1) - en to oc translation catalogue (19 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Operations
oc: Accions

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Search
oc: Recercar

en: None
oc: Pas cap

en: Password
oc: Senhal

en: Settings
oc: Paramètres

en: Refresh
oc: Refresca

en: Continue
oc: Contunhar

en: Check
oc: Verificar

en: Never
oc: Pas jamai

en: Last checked
oc: Verificat pel darrièr còp

en: Index
oc: Indèx

en: Error message
oc: Messatge d'error

en: Warning message
oc: Messatge d'avertiment

en: Enter the password that accompanies your username.
oc: Picatz lo senhal que correspond a vòstre nom d'utilizaire.

en: Upgrade
oc: Metre a jorn

en: Status message
oc: Messatge d'estat

en: - Use default -
oc: - Utilizar la valor per defaut -
