SearchStax Studio – Site Search (1.8.2) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Status
is: Støða

en: Operations
is: Atgerðir

en: Username
is: Brúkaranavn

en: Search
is: Leita

en: Password
is: Loyniorð

en: Settings
is: Setingar

en: Continue
is: Halt áfram

en: Never
is: Ongantíð

en: Error message
is: Feilboð

en: Warning message
is: Ávaringarboð

en: Enter the password that accompanies your username.
is: Gev upp loyniorðið sum hoyrir til títt brúkaranavn.

en: Status message
is: Støðuboð
