SearchStax Studio – Site Search (1.8.3) - en to es translation catalogue (25 entries)

en: Status
es: Estado

en: Operations
es: Operaciones

en: Username
es: Nombre de usuario

en: Search
es: Buscar

en: None
es: Ninguno

en: Password
es: Contraseña

en: Settings
es: Configuración

en: Refresh
es: Actualizar

en: Continue
es: Continuar

en: Check
es: Comprobar

en: Never
es: Nunca

en: Last checked
es: Última comprobación

en: Migrate
es: Migrar

en: Facets
es: Facetas

en: Index
es: Índice

en: Server
es: Servidor

en: Not checked
es: No revisado

en: Error message
es: Mensaje de error

en: Warning message
es: Mensaje de advertencia

en: Enter the password that accompanies your username.
es: Escriba la contraseña asignada a su nombre de usuario.

en: Upgrade
es: Actualización

en: Status message
es: Mensaje de estado

en: - Use default -
es: - Usar predeterminado -

en: Sorts
es: Ordenaciones

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
es: %type: @message en %function (linea %line de %file).
