SearchStax Studio – Site Search (1.8.3) - en to ht translation catalogue (8 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Username
ht: Non itilizatè

en: Search
ht: Chèche

en: Password
ht: Mo pas

en: Desc
ht: Des

en: Status message
ht: Mesaj sou eta

en: Asc
ht: Mont
