SearchStax Studio – Site Search (1.9.0) - en to fa translation catalogue (23 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Operations
fa: عملیات

en: Username
fa: نام کاربری

en: Search
fa: جستجو

en: None
fa: هیچ

en: Password
fa: گذرواژه

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Refresh
fa: تازه‌سازی

en: Continue
fa: ادامه

en: Check
fa: بررسی

en: Never
fa: هیچوقت

en: Desc
fa: نزولی

en: Last checked
fa: آخرین بررسی

en: Migrate
fa: انتقال

en: Index
fa: شاخص

en: - Select -
fa: - انتخاب -

en: Error message
fa: پیام خطا

en: Warning message
fa: پیام هشدار

en: Enter the password that accompanies your username.
fa: گذرواژه‌ی مطابق با نام کاربری خود را وارد کنید.

en: Status message
fa: پیام وضعیت

en: - Use default -
fa: -استفاده از پیش فرض-

en: Asc
fa: صعودی

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
fa: %type: @message در %function (خط %line از %file).
