SearchStax Studio – Site Search (1.9.0) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: Status
is: Staða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Username
is: Notendanafn

en: Search
is: Leit

en: None
is: Engin

en: Password
is: Lykilorð

en: Settings
is: Stillingar

en: Refresh
is: Endurnýja

en: Continue
is: Halda áfram

en: Check
is: Athuga

en: Never
is: Aldrei

en: - Select -
is: - Velja -

en: Enter the password that accompanies your username.
is: Sláðu inn lykilorðið sem fylgir notandanum þínum.

en: - Use default -
is: - Nota sjálfgefið -
