SearchStax Studio – Site Search (1.9.0) - en to ku translation catalogue (16 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Search
ku: گەڕان

en: None
ku: هیچ

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Refresh
ku: نوێکردنەوە

en: Continue
ku: بەردەوام بە

en: Never
ku: هیچ کاتێک

en: Index
ku: نوانە

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -

en: Error message
ku: هەڵەپەیام

en: Warning message
ku: پەیامی ئاگاداری

en: Enter the password that accompanies your username.
ku: تکایە ئەو وشەنهێنییە پڕبکەوە کە بۆ ناوی تێپەڕبوونەکەت دابین کراوە.

en: Status message
ku: پەیامی ڕەوش
