SearchStax Studio – Site Search (1.9.0) - en to nl translation catalogue (26 entries)

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Search
nl: Zoeken

en: None
nl: Geen

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Settings
nl: Instellingen

en: Refresh
nl: Verversen

en: Continue
nl: Doorgaan

en: Check
nl: Controleer

en: Never
nl: Nooit

en: Desc
nl: Aflopend

en: Last checked
nl: Laatst gecontroleerd

en: Migrate
nl: Migreren

en: Facets
nl: Facetten

en: - Select -
nl: - Selecteren -

en: Not checked
nl: Niet gecontroleerd

en: Error message
nl: Foutmelding

en: Warning message
nl: Waarschuwingsbericht

en: Enter the password that accompanies your username.
nl: Geef het wachtwoord dat bij uw gebruikersnaam hoort.

en: Upgrade
nl: Upgraden

en: Status message
nl: Statusbericht

en: - Use default -
nl: - Standaard gebruiken -

en: Asc
nl: Oplopend

en: Sorts
nl: Sorteringen

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
nl: %type: @message in %function (regel %line van %file).

en: Compatible
nl: Compatibel
