SearchStax Studio – Site Search (1.9.0) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Username
ps: کارن نوم

en: Search
ps: لټون

en: None
ps: هېڅ يو

en: Password
ps: پټ توری

en: Settings
ps: امستنې

en: Refresh
ps: تاندول

en: Continue
ps: دوام

en: Never
ps: هيڅکله

en: - Select -
ps: - غوره -

en: Warning message
ps: خبرتيا پیغام
