SearchStax Studio – Site Search (1.9.1) - en to et translation catalogue (25 entries)

en: Status
et: Olek

en: Operations
et: Toimingud

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Search
et: Otsing

en: None
et: Puudub

en: Password
et: Parool

en: Settings
et: Seaded

en: Refresh
et: Värskenda

en: Continue
et: Jätka

en: Check
et: Kontrolli

en: Never
et: Mitte kunagi

en: Desc
et: Kahanev

en: Last checked
et: Viimati kontrollitud

en: Migrate
et: Migreeri

en: Index
et: Indeks

en: Not checked
et: Pole valitud

en: Error message
et: Veateade

en: Warning message
et: Hoiatus

en: Enter the password that accompanies your username.
et: Sisesta kasutajanimele vastav salasõna.

en: Upgrade
et: Uuenda

en: Status message
et: Olekuteade

en: - Use default -
et: - Kasuta vaikimisi -

en: Asc
et: Kasvav

en: Sorts
et: Sorteeringud

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
et: %type: @message funktsioonis %function (rida %line / %file).
