SearchStax Studio – Site Search (1.9.1) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Status
os: Статус

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Username
os: Архайæджы ном

en: Search
os: Агуырд

en: None
os: Нæйы

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Refresh
os: Сног кæн
