SearchStax Studio – Site Search (1.9.1) - en to sv translation catalogue (24 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: Username
sv: Användarnamn

en: Search
sv: Sök

en: None
sv: Ingen

en: Password
sv: Lösenord

en: Settings
sv: Inställningar

en: Refresh
sv: Uppdatera

en: Continue
sv: Fortsätt

en: Never
sv: Aldrig

en: Desc
sv: Fallande

en: Last checked
sv: Senast kontrollerad

en: Migrate
sv: Migrera

en: Index
sv: Förteckning

en: Not checked
sv: Ej kontrollerad

en: Error message
sv: Felmeddelande

en: Warning message
sv: Varningsmeddelande

en: Enter the password that accompanies your username.
sv: Ange lösenordet för ditt konto.

en: Upgrade
sv: Uppgradera

en: Status message
sv: Statusmeddelande

en: - Use default -
sv: - Använd förvalt -

en: Asc
sv: Stigande

en: Sorts
sv: Sorteringar

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
sv: %type: @message i %function (rad %line av %file).

en: Compatible
sv: Kompatibel
