SearchStax Studio – Site Search (1.9.1) - en to vi translation catalogue (19 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Operations
vi: Thao tác

en: Username
vi: Tên người dùng

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: None
vi: Không có

en: Password
vi: Mật khẩu

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Refresh
vi: Làm tươi

en: Continue
vi: Tiếp tục

en: Check
vi: Kiểm tra

en: Never
vi: Không bao giờ

en: Desc
vi: Giảm dần

en: Index
vi: Chỉ mục

en: Server
vi: Máy chủ

en: Error message
vi: Thông báo lỗi

en: Warning message
vi: Cảnh báo

en: Enter the password that accompanies your username.
vi: Điền mật khẩu đi kèm với tên đăng nhập.

en: Status message
vi: Thông báo tình trạng

en: Asc
vi: Tăng dần
