SearchStax Studio – Site Search (1.9.2) - en to az translation catalogue (20 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Search
az: Axtarış

en: None
az: Yoxdur

en: Password
az: Parol

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Refresh
az: Yenilə

en: Continue
az: Davam et

en: Never
az: Heç vaxt

en: Desc
az: azaldın

en: Migrate
az: Mirasiya

en: Index
az: İndeks

en: Error message
az: Xəta mesajı

en: Warning message
az: Xəbərdarlıq mesajı

en: Upgrade
az: Təkmilləşdirin

en: Status message
az: Status mesajı

en: - Use default -
az: - Defoltdan istifadə edin -

en: Sorts
az: Çeşidlər

en: Compatible
az: Uyğun
