SearchStax Studio – Site Search (1.9.2) - en to br translation catalogue (7 entries)

en: Status
br: Statud

en: Username
br: Anv implijer

en: Search
br: Enklask

en: Password
br: Ger-tremen

en: Settings
br: Arventennoù

en: Continue
br: Kenderc'hel

en: Index
br: Meneger
