SearchStax Studio – Site Search (1.9.2) - en to eo translation catalogue (14 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Operations
eo: Operacioj

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Search
eo: Serĉu

en: None
eo: Neniu

en: Password
eo: Pasvorto

en: Settings
eo: Agordoj

en: Refresh
eo: Renovigu

en: Continue
eo: Daŭrigu

en: Never
eo: Neniam

en: Desc
eo: malkreske

en: Index
eo: Indekso

en: Enter the password that accompanies your username.
eo: Entajpu la pasvorton kiu akompanas vian uzantnomon.

en: Asc
eo: kreske
