SearchStax Studio – Site Search (1.9.2) - en to gu translation catalogue (12 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Search
gu: શોધ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Continue
gu: ચાલુ રાખો

en: Never
gu: કદી નહી

en: Migrate
gu: સ્થળાંતર

en: Error message
gu: ભૂલ સંદેશ

en: Status message
gu: સ્થિતિ સંદેશો
