SearchStax Studio – Site Search (1.9.2) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Refresh
ne: रिफ्रेश .

en: Continue
ne: जारी राख्नुहोस्

en: Index
ne: सूची

en: Error message
ne: त्रुटि भएको सन्देश
