SearchStax Studio – Site Search (1.9.2) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: Search
si: සොයන්න

en: Password
si: මුරපදය

en: Continue
si: පෙරට යන්න

en: Index
si: පටුන
