SearchStax Studio – Site Search (1.9.2) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: None
ug: يوق

en: Password
ug: پارول

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Refresh
ug: يېڭىلاش

en: Index
ug: ئىندېكس

en: Error message
ug: خاتالىق

en: Warning message
ug: ئەسكەرتىش
